Do sběrného dvora to máte daleko

Vy sice moc dobře víte, že s veškerým zahradním odpadem a tudíž i s vaší posekanou trávou můžete chodit do sběrného dvora, kde ji od vás zcela zdarma převezmou, jenže to nic nemění na tom, že se vám tam prostě nechce. Ten sběrný dvůr je od vás totiž vzdálený celé dva kilometry, což je pro to, abyste se tam vydal pěšky s vozíkem poměrně daleko a na to, abyste tam jezdil každý týden autem, je to málo pohodlné a docela drahé. Trávu totiž sekáte každý týden, takže byste musel každý týden zbytečně pálit benzín, který dnes stojí nemalé peníze a vašemu ovzduší to také neprospěje.

Mohlo by to být snadné

Takže začínáte uvažovat nad tím, že zkusíte vznést dotaz na vaši radnici, zda na místním odboru životního prostředí neuvažují o tom, že by požádali o dotaci na kompostéry pro občany. Na několika místech ve vašem okrese se to už stalo a od svých známých víte, že jsou s kompostérem moc spokojení. Tak proč by to nešlo také u vás, když to jde jinde. Místní lidé by to jistě uvítali, neboť mají určitě stejné problémy s posekanou trávou, jako máte vy. 

Do sběrného dvora to máte daleko
Ohodnoťte příspěvek