I v kuchyni se můžete cítit dobře

Představte si, že stojíte uprostřed místnosti, kde kralujete při vaření nedělního oběda. Nábytek je rozestavěn do písmene U. Po pravé straně máte pracovní plochu, pod kterou jsou umístěny ruční elektrické spotřebiče, nad ní zase nádoby, které musíte mít k ruce při vaření. Proti Vám je sporák a pod ním prostorná šuplata na hrnce a pánve a také příborník. Nad ním nezbytná digestoř. V rohu je kameninový dřez s odkládací plochou. Vlevo pak myčka na nádobí a s prostorem na talíře, hrnky a sklenky. Celou levou stranu zakončuje blok zašupovací skříně na potraviny, vestavěné elektrospotřebiče a samozřejmě lednice s mrazicím boxem. A to vše ve Vašem oblíbeném designu. Cítíte se v této představě dobře?

Změňte představu ve skutečnost

Zatím to byla jen představa, ale všimli jste si, že uklizeno máte za minutu? Špinavé nádobí zavřete do myčky, potraviny zasunete během chvilky, jen otřete pracovní plochu a můžete si odpočinout při sledování televizního programu. Výroba kuchyní Praha Vám pomůže představu změnit v realitu! Navrhněte si podle rozměrů místnosti svoje zařízení. Jste-li nižší postavy, nechte si upravit výšku pracovní plochy, ale i nástěnných skříněk. Totéž je samozřejmě možné i naopak! Tak na co čekáte?