Obávané katastrofy nenastaly

Vaše svatba pro Vás byla snad tím nejlepším zážitkem ve Vašem životě a už se těšíte, co Vám tento životní přelom přinese dalšího. Na to, jak jste se jí zprvu bála, jste byla více než mile překvapena tím, jak jste si celý svůj den užila. A to i přesto, že jste člověkem, který si nelibuje v početné společnosti a na výsluní pohledů všech přihlížejících hostů. A přestože jste tentokrát nutně musela hrát hlavní roli, bylo to úžasné. Celým dnem jste hravě propluli od rána až do druhého rána, bez nejmenšího zakopnutí. Je až s podivem, že nedošlo k žádné z Vašich obávaných katastrof, jako bylo to, že určitě před oltářem zakopnete, že se při hostině polijete červeným vínem, nebo že se někdo nevkusně opije a semele se hádka.

Den příjemných překvapení

Dokonce se nestalo ani to, že byste najednou nechtěně museli vlastnit armádu zbytečných kuchyňských spotřebičů. Namísto toho jste byli překvapeni krásnými zážitkovými dárky, jako třeba plavbou parníkem, letem balónem pro dva či vstupenkami do divadla. Celý zbytek roku se budete jen bavit.

Obávané katastrofy nenastaly
Ohodnoťte příspěvek
bbc3-300x250-cz.jpg