Příliš šetřit se nevyplácí

Jak už to tak bývá, tak lidé, kteří se snaží šetřit až příliš mnoho a více, než je zdrávo, zpravidla následně spláčou nad výdělkem. A přesně tak, bohužel, dopadnul i Váš soused z vedlejšího bytu. Je to totiž na výsost šetrný muž, pokud tuto jeho vlastnost chcete vyjádřit nějak slušně a ohleduplně a nechcete přímo říct, že je držgrešle a největší škudlil, jakého jste kdy v životě potkala. A stejně, jako to dělá se vším, co si chce koupit, tak i u výběru budoucí plovoucí podlahy, se samozřejmě držel jediného svého sledovaného kritéria, kterým je pro něj nízká cena.

Slyšíte každý krok

A výsledek, který jste u něj v bytě zhlédla, byste nikomu nepřála. Jednotlivé dřevěné lamely na sebe vůbec nenavazovaly, byly mezi nimi jasně viditelné spáry, zem byla hrbolatá a při chůzi všechny desky hlasitě skřípaly, takže Váš celkový dojem byl takový, že se celé dílo dříve nebo později rozpadne a do té doby sousedovi v bytě neudělá ani příliš mnoho parády . Ale co už se dá dělat, zvolil si sám. Kdyby oslovil Podlahy Olomouc, které jste mu doporučovala, mohl být dnes plně spokojen s dokonale odvedenou prací.

Příliš šetřit se nevyplácí
Ohodnoťte příspěvek