Problémy s autosklem

Na silnici není nikdo v úplném bezpečí. Ale je v silách každého řidiče chovat se tak, aby všechna rizika minimalizoval. Nejde jenom o dodržování pravidel silničního provozu, což by mělo být samozřejmostí. Jde také o to vydat se na cestu s vozidlem, které je zcela v pořádku. Nebude to právě váš plechový miláček, kdo vás ohrozí na životě. Proto je kontrola jeho stavu velmi důležitá. Asi nejchoulostivějším místem jsou zasklené části. Stačí malé narušení a prosklená část ztrácí na spolehlivosti a pevnosti. Vyplatí se nejen kontrola ale také okamžitá náprava. I z malé prasklinky, které byste si jinak ani nevšimly, může vzniknout závažný problém.

Můžete ztratit všechno

Na silnici se hraje vysoká hra. Když se to řekne bez obalu, jde tu o život. Proto existuje spousta pojistek, které by měly problémům předcházet a zajistit takový provoz na silnici, aby šlo o život co nejméně. Záleží na chování každého řidiče i na zdánlivých maličkostech. Tím je třeba přehlédnutí prasklinky na některé zasklené části vozidla. Nemusí se stát nic, ale může dojít i k tragédii. Autosklo by mělo být neporušené. Jedině tak funguje jako ochrana. Jedině tak není narušena jeho pevnost. Kontrola jeho stavu před jízdou je důležitá. A zrovna tak důležité je i okamžité řešení. V servisu v Petrohradské ulici na Praze 6 si poradí s každým problémem. Jsou to skuteční profíci.