Rozpolcená osobnost

Někdy máte pocit, že váš dospívající syn se chová jako rozpolcená osobnost. Ještě včera vám zde dělal přednášku o tom, že už je dost starý a zodpovědný na to, aby si rozhodoval o svém životě a nemusel vám referovat o tom, jak se mu vede ve škole, a dnes si shání masky na karneval, neboť se blíží halloween a on tuto příležitost nedokáže nevyužít k tomu, aby se spolu s partou kamarádů plížil ulicemi a děsil starší lidi a malé děti. To se najednou už jako dospělý rozumný člověk evidentně necítí, neboť kdyby tomu tak bylo, tak by se tak bláznivě jistě nemohl chovat.

Frajer i citlivka v jednom

Takže tento namaskovaný vlkodlak, který se zase za pár dní bude plížit ulicemi, aby děsil kolemjdoucí a poté se jim hurónsky vysmíval, bude ještě týž večer jistě telefonovat své vyhlédnuté přítelkyni, která jeho nabídkám doposud odolává a bude se tvářit, že je solidní rozumný mladý muž, se kterým stojí za to si něco začít. No, a pokud mu to opět nevyjde, tak pak bude znovu několik dní chodit jako zmoklá slepice a vylévat si srdce do polštáře. Dospívání je zkrátka psychicky velice náročné období, pro děti i pro rodiče.

acall-336x280.gif
Rozpolcená osobnost
Ohodnoťte příspěvek