Ručně vyráběné pouzdro na vizitky

Máte rádi luxus a nespokojíte se jen tak s něčím? Pak Vás určitě zaujme tento úžasný pomocník, který Vám zaručí, že budete mít u sebe pořád Vaše nejdůležitější kontakty po ruce. Je malý, skladný a lehký, takže se Vám jednoduše vejde do kapsy od saka nebo do malé kabelky. Naše výrobky jsou vytvářeny ručně zkušenými a kvalitními řemeslníky z pravé kůže té nejvyšší jakosti. Proto se můžete spolehnout na to, že Vám vydrží po dlouhá léta. Když jej tedy neztratíte, budete jej mít napořád. Jediné, co se může opotřebovat je slídový zásobník. Ten lze však snadno vyměnit podle Vaší potřeby. Vejde se Vám do něj až třicet dva kartiček, takže všechny kontakty budou mít své místo.

Perfektní dárek pro někoho blízkého

Pouzdro na vizitky v luxusním provedení se hodí i jako perfektní dárek. Rádi jej pro Vás na zakázku zpracujeme. Stačí, abyste si vybrali některou z variant, která se Vám nejvíce hodí pro obdarovaného. Jestli se Vám líbí některá varianta, ale barva už není to pravé ořechové, i tak se nám můžete ozvat. Na přání je možné zhotovit výrobek i z jiného barevného odstínu kůže.

Ručně vyráběné pouzdro na vizitky
Ohodnoťte příspěvek