Skvelé modely hodiace sa ku každému nábytku

Čoskoro sa Vaša rodina rozrastie a uvažujete, že si zakúpite pult, ktorý Vám uľahčí každodennú opateru Vášho bábätka? Skúste si vybrať u nás, máme prebalovacie pulty z masívu borovice či buku, v rôznych odtieňoch dreva. Každý kus je zhotovený tak, aby mal dostatok odkladacej plochy, pretože maličká osôbka potrebuje všelijaké krémy, gély a inú kozmetiku. Mysleli sme na to, aby ste mali na dosah aj plienky a vlhčené utierky, nebude problém sem umiestniť aj náhradné oblečenie.

Uľahčenie opatery o malé dieťatko je tak jednoduché

Keďže vždy premýšľame, ako oceniť vernosť našich zákazníkov, teraz sme vymysleli, že ku každému kusu dodáme aj kvalitnú mäkučkú prebaľovaciu podložku zadarmo. Veríme, že tým všetkých potešíme a vďaka presnej veľkosti aj skrášlime konkrétny model. Vaša milovaná ratolesť bude ležkať na príjemnom povrchu a Vy ju môžete s ľahkosťou ponatierať, vymeniť novú plienku a to všetko bez zbytočného ohýbania sa. Vaša chrbtica bude bez bolesti a Vy budete spokojná spoločne s Vašim nádherným bábätkom.

Skvelé modely hodiace sa ku každému nábytku
Ohodnoťte příspěvek