Stojany na prospekty

Cílená reklama na podporu prodeje, výstavní prezentaci nebo stálou expozici. Určitě se s nimi setkáváte často a všude. K propagaci letáků, brožur, Vašich služeb a produktů jsou stojany na prospekty efektivní a viditelnou reklamou.

Stojany na prospekty

 

Vybrat si můžete podle svého gusta. Reklamní tisk by měl dokonale zapadnout do stojanů u Vašich kanceláří a na veřejných místech. Společenská prezentační akce vyžaduje výstavní stojany na prospekty, do kterých se vloží originální dokumenty.

Jak je dokonale vybrat

 

Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme a uděláme návrh podle Vašich možností. Kvalitní moderní stojany na prospekty navrhují reklamní designéři v různých tvarech a materiálech. My Vám nabízíme zaručený solidní nákup a jsme pro Vás on-line 24 hodin denně.