Váš domov i pracoviště bez nečistot

Potřebujete spolehlivý a profesionální vysavač do domácnosti anebo na pracoviště? Či spíše podlahový mycí stroj? Čistící stroje karcher jsou tou správnou volbou, protože vynikají svou spolehlivostí, výkonem a kvalitou. Nabízíme široké spektrum pro vysávání povrchů suchých, mokrosuchých, pro práci v prostředí prašném, nebo dokonce výbušném. Vyberte si zda potřebujete čistič s ohřevem vody či bez ohřevu čistícího media. Pohonem může být elektromotor, motor spalinový benzínový, dieselový nebo plynový. Požadujete spolehlivý vysokotlaký čistič nebo parní čistič? S odsáváním či bez? Naše přístroje Vám zaručí kvalitní vyčištění.

S námi proti nečistotám

Chcete zbavit Váš domov od nečistot? Vysokotlaké čističe karcher warp Vám vyčistí jakoukoli nečistotu, ať již na těžce přístupných místech nebo v případě, že jde o těžce odstranitelnou nečistotu. S důrazem na hygienu a čistotu se můžete u nás spolehnout na dlouholetou zkušenost s pomocníky. Vybírejte z pestré nabídky. V úklidu vyjdeme vstříc Vašim požadavkům.