Víte, který dárek je ten pravý

Tak tyto narozeniny Vašeho dítěte jsou doslova předem naplánované. Není nad to, když se Váš potomek sám vyjádří a nebojí se sdělit svým rodičům své přání. Tedy alespoň Vy to rozhodně vítáte a považujete to za přínosnější, než se pokoušet inscenovat nějakou hru na překvapení, která často dopadá tak, že se svému dítku netrefíte do vkusu a ono se pak musí snažit dělat, že je z dárku nadšené i přes to, že se mu vůbec nezamlouvá, to je pak spíše ten nejlepší způsob, jak místo upřímnosti naučit své dítě přetvářce.

O starost méně

Vašemu synovi proto vždy říkáte, že když si něco přeje, tak Vám to má sdělit a Vy uvidíte, jak moc je to přání reálné a co se s ním dá dělat. A letos je to naprosto jasné, u Vás doma totiž zrovna bodují RC modely lodí , takže to nejjednodušší, co můžete udělat, je zajít jeden takový povedený koupit, a máte vystaráno. Pak už Vás jen čeká jen tradiční hostící maratón, kdy nejdříve dorazí příbuzní a den poté synovi kamarádi a všichni se těší na to, že o dobré jídlo a pití a samozřejmě také o krásný veliký dort nebude nouze.

Víte, který dárek je ten pravý
Ohodnoťte příspěvek