Vyzkoušejte něco nového

Občas se jako ženy bojíme, abychom něco nepokazily. Když totiž uděláme cokoliv špatně a náhodu to zjistí náš muž, tak si samozřejmě nezapomene hned do nás rýpnout. Znáte to také? Nebo váš muž si vás nevšímá? Nevšímají si do té doby, dokud se nic neděje, ale když náhodou se nám něco nepovede, tak jsou hned na koni a v pozici, kdy nám mohou kázat a kárat nás, že jsme zase udělaly něco špatně. Jenomže se nesmíme nechat dát a nesmíme se bát. Proto můžete zkoušet cokoliv nového, co jenom budete chtít, i pokud by se vám to hned na první pokus zcela přesně nepovedlo.

Nebojte se

Musíte v tomto ohledu jenom překročit svůj vlastní stín. Ano všechny ty prkotiny jako make-up, řasenku, tužky, stíny a různé jiné kosmetické doplňky vlastně nepotřebujeme, ale na druhou stranu, proč bychom si občas také nemohly udělat radost, když pánové si jí dělají neustále? Takže do toho milé dámy a hlavně se nebát. Glatte-cosmetics vám jistě napoví, jak na to, abyste se cítily skvěle a ještě k tomu skvěle vypadaly. Dokonalé jsme už jenom tím, že existujeme na tomto světě, takže nebuďte tak skromné a udělejte si také pro jednou radost.

Vyzkoušejte něco nového
Ohodnoťte příspěvek